Britská čtvrť XIII - družstevní bydlení v lokalitě Prahy 5 - Stodůlky

Britská čtvrť XIII - družstevní bydlení v lokalitě Prahy 5 - Stodůlky

Novou etapu s pořadovým číslem XIII tvoří dva rezidenční domy se 121 družstevními byty o dispozicích od 1+kk (od 28 m2) až po velké rodinné byty 4+kk (do 119 m2). Součástí našeho nového bytového projektu je samozřejmě i dostatečný počet parkovacích stání. Obyvatelé domu mohou počítat i s bezbariérovým přístupem a tradičně stále na trhu výjimečnou nadstandardní tříletou zárukou. Britská XIII je ideálním místem nejenom pro rodinný život s dětmi, ale také pro samotné páry, starší jedince nebo dnešní moderní generaci singles, kteří hledají své první vlastnické bydlení.

Britská čtvrť je rezidenční projekt vznikající v rámci nové městské části Západní Město na Praze 5 - Stodůlkách. Jedenáctá etapa tohoto projektu nabídne 101 nových bytů družstevních bytů.

V rámci tohoto projektu nespočet služeb, které se neustále rozvíjí a zároveň se nachází v bezprostřední blízkosti. Můžete zde nalézt prodejnu Billa, restauraci Kolkovna, Sushi bar, drogerii DM či pobočku a bankomat Komerční Banky. Pouhých 5 minut chůze se nachází nákupní centrum Avion s obchody jako je Tesco, IKEA, Jysk, A3 sport, Takko Fashion, Datart a další. Automobilem se do 5 minut pohodlně dostanete také do hypermarketu Globus, prodejny a benzínové pumpy Makro, Baumaxu, Aska prodejny Billa či nákupního centra Metropole Zličín, kde naleznete další širokou nabídku služeb včetně kina či supermarketu Albert.

Základní informace k projektu Britská čtvrť XIII:

  • Rezidenční projekt s výjimečnou architekturou
  • Etapu Britská čtvrť XIII tvoří dva objekty
  • Celkový počet bytů v etapě je 121, dispozice od 1+kk (28 m2) do 4+kk (119 m2)
  • Nadstandardní záruka 3 roky
  • Bezbariérový přístup
  • Parkování v garážích pod domem
  • Energetická náročnost B - týká se všech bytů v této etapě
  • Výborná dostupnost MHD (dům se nachází v bezprostřední blízkosti metra B) i napojení na pražské výpadovky

Více informací najdete zde.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR