FINEP rozšiřuje nabídku oblíbeného družstevního bydlení o Prosek Park VI

FINEP rozšiřuje nabídku oblíbeného družstevního bydlení o Prosek Park VI

24. 2. 2014

Společnost FINEP v těchto dnech zahájila prodej bytů v projektu Prosek Park VI. Jedná se o rezidenční dům, který nabídne 92 bytových jednotek v mnoha dispozicích s možností individuálních změn dle přání klientů, které si klienti mohou koupit bez hypotéky – dům patří totiž do nabídky družstevního bydlení, které v České republice získává znovu stále větší popularitu.

„Po úspěchu předchozích etap družstevního bydlení, které byly velmi rychle vyprodány, jsme se rozhodli do naší nabídky přidat dalších téměř sto bytů v Prosek Parku VI,“ říká Štěpán Havlas, finanční ředitel společnosti FINEP. Podle něj je moderní forma družstevního bydlení, se kterou přišla na trh právě společnosti FINEP, výhodná pro všechny, kdo se nechtějí uvazovat k hypotéce, nebo kteří chtějí využívat dalších výhod s družstevním bydlením spojených (bance se nemusí prokazovat bonita – žádné daňové přiznání, žádné potvrzení příjmu, byt je možné převést do osobního vlastnictví, nový byt je možné pořídit v jakémkoliv věku na fyzickou i právnickou osobu).

Rezidenční dům Prosek Park VI nabídne 92 bytů v dispozici od 1+kk (od 27m2) až k prostornějším bytům 4+kk (do 114 m2). Byty jsou nabízeny s možností některých klientských změn zařizovacích prvků dle přání klienta, parkování je řešeno krytými garážovými stáními. Výhodou lokality je komplexní občanská vybavenost, výborná dostupnost na MHD (autobus, metro) a také dobrá dostupnost do centra města (15 minut).

„Předpokládáme, že o byty v projektu bude velký zájem, ostatně to potvrzuje vysoká poptávka po družstevním bydlení, kterou ve FINEPU řešíme. Případní zájemci by proto neměli s případnou rezervací bytu otálet. Využít také mohou našich specialistů, kteří jim poskytnou nejen veškeré informace o projektu, ale také jim pomohou vyřídit všechny potřebné náležitosti,“ upozorňuje Havlas.

O projektu Prosek Park

Prodej etapy Prosek Park I byl zahájen v listopadu 2009. Celkový počet bytů v této etapě je 138. K dispozici jsou byty 1+kk o rozloze 48 m2 až po prostornější 3+kk o velikosti 98 m2. Tato etapa byla záhy vyprodána. Další etapa bytů v osobním vlastnictví nazvaná Prosek Park III je již dokončena a vyprodána. Novinkou pak je etapa Prosek Park V nabízející byty do osobního vlastnictví, jejíž prodej byl zahájen koncem roku 2013. Praha 9 – Prosek je také první lokalitou, kde byla v roce 2011 zahájena družstevní bytová výstavba. Pro Bytové družstvo Habr (etapa Prosek Park II) bylo vystavěno 70 družstevních by­tů.

Nabídka družstevních bytů se rozrostla i v květnu roku 2012, kdy byl zahájen prodej již druhé družstevní etapy projektu Prosek Park. Etapa Prosek Park IV nabízí 88 nových bytů v družstevním vlastnictví o dispozicích 1+kk (od 26 m2) po prostorné 4+kk (do 103 m2). Nejnovějším přírůstkem z roku 2014 je pak etapa Prosek Park VI, která nabízí 92 nových družstevních bytů o dispozicích od 1+kk (od 27 m2) po 4+kk (do 114 m2). V tomto projektu jsou mezi jednotlivými vnitrobloky domů plánovány zelené zahrady a park, který bude sloužit zejména obyvatelům komplexu. Množství zeleně, která bude objekty obklopovat, vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci.

Více informací k novému projektu družstevního bydlení Prosek Park VI naleznete na internetové adrese http://www.finep.cz/druzstevni-bydleni.

Zdroj: http://www.hypoindex.cz/…sek-park-vi/

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR