Kaskády Barrandov VII - družstevní byty v nové lokalitě Prahy 5

Kaskády Barrandov VII - družstevní byty v nové lokalitě Prahy 5

Po třech letech jsme se vrátili na Barrandov, abychom zde navázali na naše dosavadní rezidenční projekty. Barrandov je skvělé místo pro bydlení i pro život. My to víme a jsme moc rádi, že můžeme pražský rezidenční trh obohatit novou nabídkou družstevních bytů. Tyto moderní městské byty jsou určené jak pro mladé páry, dnes tolik moderní singles nebo i pro rodiny s dětmi.

Sedmá etapa projektu Kaskády Barrandov přichází s nabídkou moderních družstevních bytů s dispozicemi od 1+kk (od 26m2) až po 4+kk (do 103m2). Každý družstevní byt zde má svůj balkon, terasu nebo lodžii. A pro automobilové miláčky je zde připraveno kryté stání nebo parkování přímo pod domem.

Barrandov svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu v podobě škol, školek, zdravotnických zařízení, úřadů nebo obchodů Velkým bonusem je třeba i celoročně otevřený aquapark. Dopravní dostupnost lokality s centrem zajištuje několik tramvajových linek, které v pravidelných intervalech jezdí na Smíchovské nádraží (12 min) i na Václavské náměstí (20 min).

Základní informace k projektu Kaskády Barrandov VII:

  • Kaskády Barrandov VII tvoří jeden objekt
  • Celkový počet nových bytů v této etapě je 85 o dispozicích 1+kk (26m2) až po prostornější 4+kk (103m2)
  • Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení prostoru
  • Garážová stání přímo pod domem
  • Bohatá občanská vybavenost
  • V blízkosti tramvajové a autobusové zastávky, přímé spojení do centra Prahy
  • Energetická náročnost C

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR