Kaskády Barrandov VIII - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

Kaskády Barrandov VIII - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

Osmá etapa projektu Kaskády Barrandov nabízí nejen komfort moderních družstevních bytů o dispozicích od 1+kk až po prostornější 4+kk, ale poskytuje svým obyvatelům také vše, co mohou k životu potřebovat. V dosahu je zde bohatá občanská vybavenost a rozvinutá dopravní infrastruktura na jedné straně a místa k relaxaci a odpočinku na straně druhé. Školy, školky, zdravotnická zařízení a úřady nebo pošty v blízkosti.

Kaskády Barrandov patří mezi nejmladší rezidenční lokality v Praze a zároveň jde i o jedno z nejpříjemnějších míst pro každodenní život ve městě. Je to dáno jak bohatou historií místa, tak třeba i blízkostí přírodního parku Prokopské údolí. Je zde skvělá občanská vybavenost a v docházkové vzdálenosti najdete vše, co potřebujete – od škol, školek, pošty, polikliniky, sportovišť (včetně např. aquaparku) až po bankomaty nebo restaurace. Výborná je i dopravní obslužnost této lokality prostřednictvím linek MHD. Ta se navíc v dalších letech výrazně zlepší, protože je zde v plánu protažení tramvajové trati do Slivence. Bezproblémové je i dopravní napojení na pražský okruh.

Nově prodávané domy navazují na námi již vybudovanou čtvrť a tvoří s předchozí zástavbou jednotný architektonický koncept moderní městské čtvrti, včetně parků, relaxačních ploch nebo dětských hřišť. Oba domy nabízejí mix bytů o dispozicích 1+kk až po rodinné 4+kk a všechny byty mají balkon, lodžii nebo terasu. Samozřejmostí je i dostatek garážových stání pod domem a bezbariérový přístup do domu.

Základní informace k projektu Kaskády Barrandov VIII:

  • Kaskády Barrandov VIII tvoří jeden objekt

  • Celkový počet nových bytů v této etapě je 62 o dispozicích 1+kk (od 28 m2) až po prostornější 4+kk (do 119 m2)

  • Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení prostoru

  • Garážová stání přímo pod domem

  • Bohatá občanská vybavenost

  • V blízkosti tramvajové a autobusové zastávky, přímé spojení do centra Prahy

  • Nadstandardní záruka 3 roky

  • Energetická náročnost B

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR