Kaskády Barrandov XI - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

Kaskády Barrandov XI - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

V rámci nové etapy rezidenčního projektu Kaskády Barrandov zahajujeme prodej XI etapy nových družstevních bytů. Jedná se o 17 patrový výškový dům, který bude přirozenou dominantou nově vznikajícího barrandovského náměstí. Najdete zde 110 družstevních bytů v kategoriích od 1+kk (39 m2) až po velké rodinné byty 4+kk (120 m2).

Kaskády Barrandov jsou skvělou lokalitou pro bydlení v městském stylu, která nabízí bohatou občanskou vybavenost a rozvinutou dopravní infrastrukturu na jedné straně a místa k relaxaci a odpočinku na straně druhé.

V rámci plánované výstavby vybuduje společnost FINEP nové centrální náměstí, které svou rozlohou (6 500 m2) bude srovnatelné s pražským Tylovo náměstím. Ke stávajícím obchodům a službám tak přibydou další, které lokálním rezidentům nabídnou místa k posezení s přáteli, nákupům, sportu i relaxaci. Můžete se tak těšit na restauraci s minipivovarem, kavárnu, potraviny, drogérii, na vlasové a nehtové studio, fitness centrum, školičku, lékařskou ordinaci s lékárnou, atd. Pro ještě lepší dopravní dostupnost bude prodloužena stávající tramvajová trať. První z nových zastávek se stane součástí tohoto náměstí.

 

Základní informace k projektu Kaskády Barrandov XI:

  • Kaskády Barrandov XI tvoří jeden objekt
  • Celkový počet bytů v této etapě je 110, dispozice od 1+kk (od 39 m2) do 4+kk (do 120 m2)>
  • Nadstandardní záruka 3 roky
  • Energetická náročnost B
  • Garážová stání přímo pod domem
  • Bezbariérový přístup
  • Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení prostoru

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR