Kaskády Barrandov XIV - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

Kaskády Barrandov XIV - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

V rámci nové etapy rezidenčního projektu Kaskády Barrandov jsme zahájili prodej již XIV etapy. V nabídce je 138 družstevních bytů ve dvou bytových objektech. Oba domy disponují 69 byty s dispozicemi od 1+kk (22 m2) až po velké rodinné byty 4+kk do 120 m2. Všechny byty mají balkón, lodžii nebo terasu.

Kaskády Barrandov jsou skvělou lokalitou pro bydlení v městském stylu, která nabízí bohatou občanskou vybavenost a rozvinutou dopravní infrastrukturu na jedné straně a místa k relaxaci a odpočinku na straně druhé.

V rámci plánované výstavby vybuduje společnost FINEP nové centrální náměstí, které svou rozlohou (6 500 m2) bude srovnatelné s pražským Tylovo náměstím. Ke stávajícím obchodům a službám tak přibydou další, které lokálním rezidentům nabídnou místa k posezení s přáteli, nákupům, sportu i relaxaci. Můžete se tak těšit na restauraci s minipivovarem, kavárnu, potraviny, drogérii, na vlasové a nehtové studio, fitness centrum, školičku, lékařskou ordinaci s lékárnou, atd. Pro ještě lepší dopravní dostupnost bude prodloužena stávající tramvajová trať. První z nových zastávek se stane součástí tohoto náměstí.

Základní informace k projektu Kaskády Barrandov XIV:

  • Kaskády Barrandov XIV tvoří dva rezidenční domy
  • Celkový počet nových bytů v této etapě je 138 o dispozicích 1+kk (od 22 m2) až po prostornější 4+kk (do 113 m2)
  • Nadstandardní záruka 3 roky
  • Energetická náročnost B
  • Garážová stání přímo pod domem
  • Bezbariérový přístup

 

 

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR