Kaskády Barrandov XVIII - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

Kaskády Barrandov XVIII - družstevní byty v lokalitě Prahy 5 - Barrandov

V rámci nové etapy rezidenčního projektu Kaskády Barrandov jsme zahájili prodej již XVIII. etapy. Nový bytový dům nabízí celkem 72 bytů v družstevním vlastnictví v široké škále jednotek od 1+kk až po rodinné 4+kk, kdy každý z bytů má buď balkón, terasu nebo lodžii.

Kaskády Barrandov jsou skvělou lokalitou pro bydlení v městském stylu, která nabízí bohatou občanskou vybavenost a rozvinutou dopravní infrastrukturu na jedné straně a místa k relaxaci a odpočinku na straně druhé.

V rámci plánované výstavby vybuduje společnost FINEP nové centrální náměstí, které svou rozlohou (6 500 m2) bude srovnatelné s pražským Tylovo náměstím. Ke stávajícím obchodům a službám tak přibydou další, které lokálním rezidentům nabídnou místa k posezení s přáteli, nákupům, sportu i relaxaci. Můžete se tak těšit na restauraci s minipivovarem, kavárnu, potraviny, drogérii, na vlasové a nehtové studio, fitness centrum, školičku, lékařskou ordinaci s lékárnou, atd. Pro ještě lepší dopravní dostupnost bude prodloužena stávající tramvajová trať. První z nových zastávek se stane součástí tohoto náměstí.

 

Základní informace k projektu Kaskády Barrandov XVIII:

  • Kaskády Barrandov XVIII tvoří jeden rezidenční dům
  • Celkový počet nových bytů v této etapě je 72, dispozice 1+kk (od 33,1 m2) až po prostornější 4+kk (do 115,1 m2)
  • Všechny byty mají balkón, lodžii nebo terasu
  • 72 parkovacích stání přímo pod domem
  • Nadstandardní záruka 3 roky
  • Energetická náročnost B
  • Bezbariérový přístup

 

Více informací nalzenete zde.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR